Kamil Otčenášek

Ahoj, jmenuju se Kamil a ve spánku mě postihla mozková mrtvice, která zapříčinila to, že nemohu ovládat řečové a pohybové centrum. Do té doby jsem žil obyčejný život jako kdokoliv z Vás.

Hrozně jsem si přál svůj dům, který se mi podařilo získat. Avšak každý kdo bydlí v domě, ví jakou práci to obnáší. Věnoval jsem tomu moc energie a nejspíš proto jsem onemocněl. Nedávno se mi však poštěstilo a můj dům byl zrekonstruován projektem "Mise nový domov".  Dostala mě podpora a solidarita všech lidí. Ať se jednalo o sousedy nebo o lidi, kteřý mě dosud neznali. Moc všem děkuju, že jste nám pomohli!

Snažím se hodně cvičit a díky tomu začínám být samostatnější v některých věcech. Přál bych si podstoupit léčbu kmenových buněk ve Vídni, která by pomohla zlepšit můj stav.

 

kamil uvod foto

Přál bych si podstoupit léčbu kmenových buněk 400 000,-

„Kamila celá rodina miluje. Moc se snaží navrátit do svého původního života, hlavně díky rehabilitacím, které si však plně hradíme ze svých zdrojů.

 

Je to však velice nákladný proces a proto nám už nezbývají peníze na léčbu. Sama jsem musela odejít z práce, protože Kamil vyžaduje 24 hod. péči.

Všem moc děkujeme za pomoc a podporu."

Manželka Kamila

 

Chci pomoci

A jak můžete přispět Vy?

Posláním libovolné částky na transparentní účet 2225/2250 (Při platbě do poznámky pro příjemce prosím napiště komu chcete pomoci.) Pomůžete zlepšit zdravotní stav a hlavně dáte naději na lepší život.

Také můžete navštívit nějakou z našich připravovaných akcí. Informace o nadcházející akci naleznete na úvodní straně.

Děkujeme, že pomáháte.

Kamil Otčenášek z Cakova je velmi inspirativní a optimistický chlapík, který se bohužel ze dne na den ocitl v nelehké životní situaci a my jsme moc rádi, že jsme mu společně s vaším přispěním, věnovali částku 400 000 Kč na úhradu léčby kmenovými buňkami a následné rehabilitace.

Kamilův stav se pomalinku lepší a to nám dělá velkou radost. Ještě jednou velice děkujeme donátorům Kamilovy léčby.

 

Kamil postoupil nákladnou léčbu. 

400.000 Kč

Společnými silami se nám podařilo vybrat na elektrický vozík.