Eliška Nekardová

Ahoj, jmenuju se Eliška a kvůli předčasnému císařskému porodu mi byla diagnostikována nemoc mozku.Tato nemoc postihuje předčasně narozená miminka.

Je to nemoc, která má za úkol hybnost těla. Snažím se pořádně rehabilitovat, bohužel zatím zvládám pohyb pouze po čtyřech.

eliska_uvod_3

Přála bych si rehabilitační pobyt 

„Eliška je naše zlato. Už od narození je to boj – kdy se Eliška narodila předčasně a to až z třetího těhotenství - je to naše velká bojovnice.

Docházíme 2x týdně na individuální fyzioterapii do centra JITROCEL v Olomouci, které jsme doposud hradili plně z vlastních zdrojů.

 

Prosím, pokud je to ve vašich silách a možnostech, pomozte nám s úhradou a Elišce dopřejme pokusit se dosáhnout tolik samostatnosti, kolik jen bude možné. Budeme velmi vděčni za jakoukoliv částku, za jakoukoliv pomoc."

Maminka Elišky

 

Chci pomoci

A jak můžete přispět Vy?

Posláním libovolné částky na transparentní účet 2225/2250 (Při platbě do poznámky pro příjemce prosím napiště komu chcete pomoci.) Pomůžete zlepšit zdravotní stav a hlavně dáte naději na lepší život.

Také můžete navštívit nějakou z našich připravovaných akcí. Informace o nadcházející akci naleznete na úvodní straně.

Děkujeme, že pomáháte.

 

„Pořádání Vánočního benefičního představení v Divadle na Šantovce je pro nás několikaletou tradicí a příjemným zážitkem v tomto kouzelném čase."

Dne 13.12.2019 se konalo benefiční představení v Divadle na Šantovce. Vybraná částka putovala na pomoc Elišce. Společně se svými přáteli jsme shlédli představení Simony Babčákové a její improvizační skupiny NO A!

Eliška získala elektrický vozík.

70 000 Kč

Společnými silami se nám podařilo vybrat na elektrický vozík.

13. 12. 2019 

Se konalo Vánoční benefiční představení v Divadle na Šantovce.

Více o akci ZDE