Tiskové zprávy

Jarní charitativní bazárek má rekordní výtěžek

Již tradiční charitativní bazárek Nadace Heleny Morávkové se letos v květnu uskutečnil v atriu Envelopa Office Center. K prodeji zde byly módní kousky, boty a ručně vyráběné šperky z minerálních kamenů. Díky vysoké návštěvnosti byl bazárek mimořádně úspěšný a vybrán byl rekordní výtěžek. Ten je věnován mobilnímu hospici Nejste sami.

„Zájem o bazárek a vysoká účast nám udělaly velkou radost a za krásný výtěžek 160 000 Kč jsme moc vděční. Celou částku věnujeme na pořízení přenosného ultrazvuku pro mobilní hospic NEJSTE SAMI,  který umožňuje lidem v Olomouckém kraji důstojný konec života v domácím prostředí. Jde o mimořádnou službu pacientům a pomoc rodinám nemocných, která je velmi prospěšná a důležitá. Děkujeme, že jste nám ji pomohli podpořit. Od srdce si toho vážíme,“ říká zakladatelka nadace Helena Morávková.

Součástí akce byl i doprovodný program. Pozvání na akci přijala například colour terapeutka Martina Marvanová, která přítomným dámám poskytovala stylistické rady a barevná doporučení. Dále se akce zúčastnila fotografka Barbora Gajová, ta zde fotografovala portréty návštěvnic.

 „Velké díky patří určitě i všem dobrovolníkům, kteří se s ochotou a úsměvem podíleli na organizaci, protože bez nich by to prostě nešlo. Ze srdce chceme poděkovat také Bistru Paulus a Bistru Helen, jimž vděčíme za občerstvení, a Envelopa Office Center za poskytnutí svých prostor,“ říká dále Morávková.